Minust
Kaksik
Tallinn, Estonia
Kuva mu täielik profiil
esmaspäev, 17. oktoober 2011
Naastikut on vaja :)
Lisandra: "Emme, mul on homme koolis naastikut vaja. Kas meil on seda?"
mõtisklejale: naastik = naaskel
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Blogiarhiiv
oktoober
(2)
aprill
(2)
september
(2)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar