pühapäev, 20. september 2009

Pesamuna uudised!

Meie Lisandra oskab nüüd rattaga sõita, abikateta muidugi!

neljapäev, 3. september 2009

Lisandra: “Ma tahaksin natuke rahulikult olla, ma ei taha...noh...et sa koguaeg segaks“

Olukorrast täpsemalt- Lisandra saab loa Kiku toas omapead arvutis lasteka kodulehel mütata. Uks kinni, JänkuJussi multikad käima, aken lahti, nagu tellitud- poisid akna all. Normaalne olemine :). Ilmselgelt üleliigne oli emme sekkumine, et volüümi tuleks veidi maha keerata või et lahtise akna peal ei tohi püsti seista.

Blogiarhiiv