Minust
Kaksik
Tallinn, Estonia
Kuva mu täielik profiil
laupäev, 29. oktoober 2011
Käsitöömaraton sügis 2011
Kolme käepaari saavutused.
esmaspäev, 17. oktoober 2011
Naastikut on vaja :)
Lisandra: "Emme, mul on homme koolis naastikut vaja. Kas meil on seda?"
mõtisklejale: naastik = naaskel
Uuemad postitused
Vanemad postitused
Avaleht
Tellimine:
Postitused (Atom)
Blogiarhiiv
oktoober
(2)
aprill
(2)
september
(2)