laupäev, 29. oktoober 2011

esmaspäev, 17. oktoober 2011

Naastikut on vaja :)



Lisandra: "Emme, mul on homme koolis naastikut vaja. Kas meil on seda?"


mõtisklejale: naastik = naaskel



neljapäev, 22. aprill 2010

Lisandra on selgeks saanud rulluisutamise:). Endiselt on lemmiktegevus tõuksiga ringi kimamine.

Kevade ilu!






pühapäev, 20. september 2009

Pesamuna uudised!

Meie Lisandra oskab nüüd rattaga sõita, abikateta muidugi!

neljapäev, 3. september 2009

Lisandra: “Ma tahaksin natuke rahulikult olla, ma ei taha...noh...et sa koguaeg segaks“

Olukorrast täpsemalt- Lisandra saab loa Kiku toas omapead arvutis lasteka kodulehel mütata. Uks kinni, JänkuJussi multikad käima, aken lahti, nagu tellitud- poisid akna all. Normaalne olemine :). Ilmselgelt üleliigne oli emme sekkumine, et volüümi tuleks veidi maha keerata või et lahtise akna peal ei tohi püsti seista.

Blogiarhiiv