Kolme käepaari saavutused.
laupäev, 29. oktoober 2011
esmaspäev, 17. oktoober 2011
Naastikut on vaja :)
Lisandra: "Emme, mul on homme koolis naastikut vaja. Kas meil on seda?"
mõtisklejale: naastik = naaskel
neljapäev, 22. aprill 2010
pühapäev, 20. september 2009
neljapäev, 3. september 2009
Lisandra: “Ma tahaksin natuke rahulikult olla, ma ei taha...noh...et sa koguaeg segaks“
Olukorrast täpsemalt- Lisandra saab loa Kiku toas omapead arvutis lasteka kodulehel mütata. Uks kinni, JänkuJussi multikad käima, aken lahti, nagu tellitud- poisid akna all. Normaalne olemine :). Ilmselgelt üleliigne oli emme sekkumine, et volüümi tuleks veidi maha keerata või et lahtise akna peal ei tohi püsti seista.
Tellimine:
Postitused (Atom)